Navigácia

Profil školy Školský časopis - Školák Kontinuálne vzdelávanie Informácie pre rodičov

Školský časopis - Školák

Čítajte viac...

ŠKOLSKÉ NOVINY  V NAŠEJ ŠKOLE prostredníctvom projektu -  "TASR do každej školy".

Projekt bol pripravený v spolupráci s ministerstvom školstva a Metodicko-pedagogickým centrom. Ponúka redakčný systém pre prácu s agentúrnymi správami, fotografiami či s pôvodnými školskými správami.

Projekt "TASR do každej školy" ponúka bezodplatné využívanie agentúrnych servisov TASR pre všetky školy na Slovensku s možnosťou využitia servisov na vyučovanie, tvorbu školských médií, ale i na tvorbu učebníc, interaktívnych vzdelávacích obsahov či iné nekomerčné účely.

Viac tu: http://www.zsmaticeslovenskej.sk/skolske-noviny/

Projekt "TASR do každej školy" ponúka bezplatné využívanie agentúrnych servisov TASR pre všetky školy na Slovensku s možnosťou využitia servisov na vyučovanie, tvorbu školských médií, ale i na tvorbu učebníc, interaktívnych vzdelávacích obsahov či iné nekomerčné účely.

V tomto školskom roku Vám prinášame aj školské noviny, ktoré pripravíme prostredníctvom spomínaného projektu.

Haloooó,  spolužiaci! Nechcete sa k nám pridať? Do našich  školských novín „ ŠKOLÁK“,  môže prispievať každý aktuálnym postrehom.

Ako na to? AK napíšete zaujímavý článok, môžete ho poslať našej šéfredaktorke na adresu marcela.berova@azet.sk, ktorá ho upraví a skontroluje po jazykovej stránke, a potom ho uverejníme v našich školských novinách. Píšte!

Žiaci,  vy môžete po splnení kvalitatívnych a kvantitatívnych kritérií dostať novinárske preukazy spolupracovníkov TASR a redaktorov – juniorov. Agentúra TASR disponuje najrozsiahlejšou databázou prispievateľov. Najaktívnejší z vás absolvujú stáž v TASR. Z prispievateľov školského servisu už vyrástli nielen redaktori TASR, ale i editori webov skupiny Teraz.sk. Pridáte sa k nim?

Tešíme sa na spoluprácu.

Časopis ŠKOLÁK - archív

Číslo 3 Skolak
Číslo 2 skolak