Piatok 29. 3. 2024

Koľko lásky sa zmestí do krabice do topánok - Dobročinné projekty

s týmito slovami sme oslovili Vás milí rodičia, deti, zamestnanci našej školy s cieľom zapojiť sa do zbierky, ktorá sa organizuje pre babičky a deduškov, ktorí nemôžu stráviť Vianoce vo svojich domovoch. Bývajú v zariadeniach pre seniorov, v domovoch sociálnych služieb a nemôžu stráviť prichádzajúce Vianoce spolu so svojimi rodinami.

Hneď na druhý deň po vyhlásení zbierky deti prichádzali do školy s krásne vyzdobenými  krabičkami naplnenými láskou a dobrom s cieľom potešiť niekoho, kto darček ani nečaká. Za svojich súrodencov druhostupniarov, ktorí sa učia doma,  prinášali krabičky ich malí súrodenci. Do zbierky sa zapojili deti, zamestnanci školy, tety upratovačky aj kuchárky.

Pani učiteľky  Kohútová a Glassová odviezli 128 balíčkov,  ktoré  budú  odovzdané tomu, kto to naozaj potrebuje a koho to nesmierne poteší.

Ďakujeme Vám.

Foto...