SÚŤAŽE v školskom roku 2021/2022 | ||||
---|---|---|---|---|
MAKSÍK - matematická súťaž pre žiakov 2.-4. ročníka |
Titul NAJMÚDREJŠÍ MAKSÁČIK získali: 2.A-Emka Balákova, Jakub Šulek, Dianka Pap 2.B-Sofia Kuzmiaková, Timea Pásztorová, 2.C-Andrea Šimonová, Dominik Marček, Tamarka Stárková 3.B-Boris Jančich, Janko Liachov, Samko Krchňák 3.C-Jakub Klokner, Nely Minarovičová 4.A-Emka Fabiánová 4.B-Katarína Černíková, Viktor Kurák |
|||
MATEMATICKÝ KLOKAN - VYHODNOTENIE - celoslovenské kolo | Medzi 20% najúspešnejších žiakov Slovenska sa zaradili aj títo žiaci z našej školy: 1.A-Linda Némethová 1.B-Tamara Pásztorová 1.C-Leo Fabián, Tomáš Urminský 2.A-Jakub Šulek 2.B-Timea Pásztorová, Vilma Horská, Stela Pastoreková, Matúš Sanitrár 2.C-Tamara Stárková 3.A-Saskia Sofia Sojáková 3.B-Boris Jančich, Richard Ďurian, Alexander Holý 3.C-Hana Lumtzerová, Yeva Bratchenko 4.B-Filip Krekáň, Katarína Černíková 5.A-Simon Hambeis 5.B-Artur Ďuriš 6.A-Dalibor Minarovič |
|||
Literárna súťaž - Na krídlach | ocenená práca | Viktor Salva | 4.B | |
Kupeckého svet | 2.miesto | Katarína Černíková | 4.B | |
Slávik Slovenska 2022 - okresné kolo | 1.miesto | Matúš Sanitrár | 2.B | |
Vodné polo, plávanie - krajské kolo | 4.miesto | žiačky 1.stupňa/3.-4.ročník | ||
Matematická olympiáda - okresné kolo |
úspešné |
Lujza Kuraková Viktória Ďurikovičová |
7.ročník 8.ročník |
|
Zelený svet - medzinárodná súťaž
|
literárna časť | Filip Krekáň | 4.B | |
Vybíjaná žiačok - okresné kolo | 4.miesto | žiačky 2.stupňa | ||
Školský pohár - Malý futbal mladších žiakov - predkolo | 3. miesto | žiaci 2.stupňa | ||
PYTAGORIÁDA - okresné kolo | úspešní |
Lukáš Slováček Alex Ofčanský Adam Polák Dalibor Minarovič |
4.A 4.A 4.A 6.A |
|
BIOLOGICKÁ OLYMPIÁDA botanika - okresné kolo |
1. miesto 2. miesto |
Barbora Patúšová Adela Ďurišová |
7.B 8.B |
|
ŠALIANSKY MAŤKO okresné kolo
|
1. miesto | T. Srnka | 5.B | |
VŠETKOVEDKO - školské kolo |
Jakub Šulek a Lenka Struhárová; Matúš Sanitrár; Matej Gajdošík a Saskia Sojáková; Ninka Trajlínek; Hanka Lumtzerová a Richard Jágr; Michaela Baňárová; Filip Krekáň |
2.A 2.B 3.A 3.B 3.C 4.A 4.B |
||
LITERÁRNO - VÝTVARNÁ SÚŤAŽ 2022 - okresné kolo | 1.miesto | Viktor Salva | 4.B | |
ORIENTAČNÝ BEH - okresné kolo |
2. miesto 4.miesto 18. miesto |
Virlič Jakub Matúš Sulan Alžbeta chrípková |
9.trieda 9.trieda 8.A |
|
HVIEZDOSLAVOV KUBÍN - školské kolo | 1. kategória: poézia - 1. miesto Timea Pásztorová, 2.B 2. miesto Lea Kollárová, 3.C 3. miesto Nina Bujňáková, 2.B 1. kategória: próza - 1. miesto Matúš Sanitrár, 2.B 2. miesto Marína Kraková, 4.B 3. Boris Jančich, 3.B 2. kategória: poézia - 1. miesto Michaela Šilhárová 2. miesto Olívia Mia Janči 3. miesto Oliver Tahotný 2. kategória: próza - 1. miesto Timotej Srnka 2. miesto Zuzana Krekáňová 3. miesto Martin Ingeli 3. kategória: poézia - 1. miesto Tamara Csáderová 2. miesto Zara Horská 3. miesto Andrea Krekáňová 3. kategória: próza - 1. miesto Melánia Nižnanová 2. miesto Lumír Jozef Gašparovič 3. Ema Váleková |
|||
ŠALIANSKY MAŤKO- školské kolo | 1.kategória: 1.miesto - Matúš Sanitrár 2.B 2. miesto - Timea Pásztorová 2.B, Natália Polakovičová 3.A 3. miesto - Saskia Sofia Sojáková 3.A 2. kategória: 1.miesto - Timotej Srnka 5.B 2. miesto - Olívia Mia Janči 5.A 3. miesto - Marína Kraková 4.B |