• Horor na hodine ANJ počas prázdnin?

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Horor na hodine ANJ počas prázdnin?.

V Malom Raji (v 3.C triede) sa nakrúcal film s pracovným názvom "Škára", ktorý vychádza z rovnomennej hororovej poviedky od autorky Simony Sádeckej. Táto poviedka získala cenu a bola uverejnená v zbierke poviedok Fantázia 2018. Scény, ktoré sa natáčali s deťmi neboli vôbec strašidelné. Bola to klasická hodina angličtiny, kde si úlohu učiteľa zahral herec Adam Jančina. Deťom sa úloha komparzistov ohromne páčila a niektoré dostali aj pozvánku na ďalšie nakrúcanie. Film po dokončení bude od premietaný túto jeseň. Vstup bude voľný, deti a rodičia si ho budú môcť pozrieť. Režisér - Mgr. Art. Marek Káčer, DiS., bývalý absolvent Vyššej odbornej Filmovej školy v Zlíne a následne tiež Vysokej školy Múzických Umení v Bratislave. Po skončení štúdia založil produkčnú spoločnosť CineVision, v ktorej sa zameriavajú na tvorbu krátkych filmov, ktoré následne posielajú aj na festivaly. Touto cestou získali už viacero ocenení doma aj v zahraničí.

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Denný tábor - Školská.

Deň štvrtý - dnes sme zažili zaujímavý deň na farme v Stupave, mohli sme hladkať zvieratká, hrať sa na detskom ihrisku a na lúke so stromami. Mali sme výborný obed - čučoriedkové guľky posypané kakaom a zapili sme to ovocnou malinovkou. Po ceste domov sme sa ešte zastavili na zmrzline a v škole nás čakali darčeky s prekvapením. Plný zážitkov ideme na prázdniny (((: .

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Denný tábor - Školská.

Deň tretí - po malej turistickej prechádzke sme navštívili krásny zámok v Smoleniciach, kde sme si po prehliadke zámku prezreli krajinu z veže na zámku. Potom sme sa hrali na lúke pod zámkom a na obed sme si pochutili na výbornej pizze a napili sme sa bazovo-citrónovej malinovky s maličkou odmenou v podobe lízanky. Počasie bolo výborné a spokojní sme sa vrátili domov. Tešíme sa na zajtrajší posledný deň nášho denného tábora.

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Denný tábor - Školská.

Druhý deň tábora sme navštívili planetárium v Hlohovci. Porozprávali nám o nočnej oblohe, o jej tajomstvách - o Mesiaci, hviezdach, planétach, súhviezdiach a kométach. Pútavou detskou formou nás oboznámili so súhviezdiami severnej oblohy, základnými poznatkami o slnečnej sústave, vrátene pohybov Zeme. Program bol ukončený fantastickou laserovo-svetelnou show. Pochutnali sme si na výborných kuracích nugetkách s hranolkami a deň sme ukončili sladkým nanukom.

• ZÁKLADNÁ ŠKOLA: zsslov.grob@gmail.com, ELOKOVANÉ PRACOVISKO: zsmalyraj@gmail.com, MATERSKÁ ŠKOLA: msslovenskygrob@gmail.com
          Jedálne školy - Tichá 37 A , +421 904 865 757, Školská +421 911 060 955

Materská škola: