Sobota 27. 4. 2024

OZNAMY  ODHLASOVANIE ZO STRAVY Vnútorný a organizačný poriadok školskej jedálne

Školská jedáleň - Tichá 37 A

STRAVOVANIE ŽIAKOV v ŠJ pri ZŠ s MŠ Slovenský Grob, Tichá 37A

Milí rodičia, pri platbe za stravu je potrebný variabilný symbol. Ak ho zatiaľ nemáte, prosím kontaktujte vedúceho ŠJ (emailom).

OZNAM ŠJ

Milí rodičia,
v školskom roku 2022/2023 Vám bol pridelený variabilný symbol (ďalej VS), ktorý ste uvádzali pri platbe za stravu. Tento VS je v platnosti aj tento školský rok. Novým žiakom VS bude zaslaný na email adresu, ktorú ste poskytli škole.

Žiaci stravujúci sa na Tichej 37A, , odošlú platbu najneskôr do 15.dňa v mesiaci  na číslo účtu
 IBAN: SK43 0200 0000 0046 4541 3951.

V prípade otázok kontaktujte vedúceho  ŠJ:
Jozef Fekete –  0904 865 757

ŠJ Tichá

Preplatok Vám bude vrátený na konci šk. roka na účet, ktorý ste uviedli v zápisnom lístku  (v prípade zmeny  účtu  nezabudnite nahlásiť zmenu aj vedúcemu školskej jedálne).

Do správy pre prijímateľa je potrebné uviesť:

-          meno a priezvisko stravníka,

-          triedu,

-          variabilný symbol – ktorý si prevezmete od vedúceho ŠJ

Odoberanie obedov do obedára.

V zmysle  platnej legislatívy sa v školskej jedálni stravujú žiaci v čase ich pobytu v škole alebo v školskom zariadení. Stravníci môžu odoberať obed do obedára len v prvý deň nemoci.

Ak u stravníka pokračuje nemoc ( napr. týždenné domáce liečenie) je povinný sa v nasledujúce dni odhlásiť zo stravovania.

Upozorňujeme stravníkov, ktorí si odoberú obed do obedára, aby ho skonzumovali ihneď (v zmysle platných hygienických predpisov). Za obed skonzumovaný neskôr a za problémy, ktoré z toho môžu vyplynúť nezodpovedáme.

Ďakujem za spoluprácu, vedúci ŠJ Jozef Fekete

Vedúci školskej jedálne: Jozef Fekete